Zajištění dětí a jejich vzdělání

Studium v ČR je sice bezplatné, ale rozhodně není zdarma. Děti navíc často navštěvují různé zájmové či sportovní kroužky, nebo mohou chtít vycestovat na zahraniční stáže či

Mnoho finančních institucí nabízí studentům výhodné i „výhodné“ půjčky, pokud ale chcete Vaše děti ušetřit dluhů ještě předtím, než poznají co znamená svět, můžete Vašemu dítěti sjednat dlouhodobý investiční produkt kdy při předpokládané době investování 15 let očekávat průměrný výnos 8%. Pokud začnete Vašemu dítěti spořit pouhých 500 Kč měsíčně, bude mít na svém účtu ve svých 15 letech, tedy při vstupu na střední školu více než 173 000 Korun. S takovouto částkou pak již může odjet např. na roční zahraniční stáž.

Pokud byste vašemu dítěti spořili takovýmto způsobem tisíc korun měsíčně, mělo by na svém účtě ve svých patnácti letech více než 346 tisíc, pokud byste mu spořili do jeho či jejích osmnáctých narozenin více než 480 tisíc Korun. S takovouto částkou si pak lze i např. dovolit studium na některé prestižní zahraniční univerzitě. A v žádném případě to není nic nedosažitelného.

Shares 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *